Fotovoltika - solárne panely na mieru

Fotovoltika - Solárna výroba elektriny

 

Chcete radšej ušetriť na teplej vode ako na elektrine? Kliknite sem.

Poznámka k dotáciam: dotácie na fotovoltické solárne panely z programu Zelená domácnostiam pokračujú aj v r. 2019.

Neváhajte nám poslať dopyt a a získať príspevok až 1 500 €.

Solárne panely pre domácnosti

Fotovoltické systémy vám vedia pokryť podstatnú časť elektriny pre chod vašej domácnosti. Slnko však faktúry neposiela!

Solárny ohrev vody pre dom, dotáciaKvalitné fotovoltické panely zabezpečia vysokú efektivitu po dlhý čas. Ponúkame fotovoltické panely so zárukou 10 rokov na 90% výkonu.

Nami namontované fotovoltické systémy zaručujú nulový prietok elektrickej energie do verejnej siete. Vďaka tomu, po vybavení počiatočných administratívnych úkonoch (ktoré, na požiadanie vieme absolvovať za vás) vám do budúcna zaniká akákoľvek následná administratíva.

Zabezpečením nulového prietoku elektriny do verejnej siete, zvyšujete možnosť spotreby v domácnosti a nedodávate elektrinu zadarmo do distribučnej siete. 

Ukážky našich inštalácií

Solárne panely - solárna výroba elektriny - fotovoltické na dome kde je plechová strecha Fotovoltické solárne panely v Žiari nad Hronom na dome s plechovou strechou.

Solárne panely - solárna výroba elektriny - fotovoltika na chate Fotovoltické panely spolu s batériou zabezpečia komplet elektrinu ako pre túto chatu v Osrblí.

Solárne panely fotovoltické na dome v Leviciach Inštalácia solárnych panelov na dome v Leviciach.

Solárne panely pre firmy

Ak máte kancelárie alebo výrobu, investícia do fotovoltiky vám umožní dosiahnuť výrazné úspory na elektrickej energii. Slnko totiž najviac svieti, počas dňa keď pracujete. Často nepotrebujete ísť ani do nákladných batérií. Rovno spotrebujete, čo sa vyprodukuje.

Solárny ohrev vody pre dom, dotáciaKvalitné fotovoltické panely zabezpečia vysokú efektivitu po dlhý čas. Ponúkame fotovoltické panely so zárukou 10 rokov na 90% výkonu.

Jediný limit je v súčastnosti legislatívny - do siete je možné pripojiť len systémy s výkonom do 10kWp. Od 1.1. 2019 sa však situácia zmenila a je možné pripojiť tzv. lokálny zdroj s výkonom až do 500 kWp. Kapacita je však obmedzená v závislosti v ktorom kraji sa nachádzate.

Viac info nájdete na našej stránke www.elektrinabezfaktur.sk. Prípadne rovno požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky na mieru tu.

 

Požiadajte o obhliadku a ponuku na mieru.

Poslať dopyt ➜

 

Prečo si vybrať nás:

  1. Používame vysokokvalitné a spoľahlivé komponenty – fotovoltické panely so zárukou 10 rokov na 90% výkonu, solárne kolektory THERMO|SOLAR vyrobené na Slovensku s nemeckým know-how s 12 ročnou zárukou.
  2. Zariadenia spĺňajú všetky normy ako EU tak aj Slovenskej republiky. Používaním spoľahlivých komponentov minimalizujeme nutnosť neplánovaných servisných zásahov a predlžujeme životnosť zariadenia do maximálnej možnej miery.
  3. Sme certifikovaní, oprávnení zhotovitelia v programe dotácií Zelená domácnostiam.
    S nami nemáte obavu, že by vaša inštalácia nemala nárok na dotáciu z technických a certifikačných dôvodov.
  4. Každá inštalácia je podrobená skúšobnej prevádzke, čím je odstránená počiatočná poruchovosť zariadení.
  5. Bezproblémová komunikácia so spoločnosťou Solar Quality Systems s.r.o. Do 48 hodín vieme poruchu nielen zanalyzovať, ale ju aj odstrániť.